X

معرفی بیمارستان

افزودن محتوا...معرفی بیمارستان
بیمارستان قدیم رسول اکرم (ص) آبدانان در سال 1375 با حضور مسولین وقت افتتاح گردید . این مرکز در زمینی به مساحت 21000 متر در جنوب غربی شهر آبدانان قراردارد .که پس از افتتاح بیمارستان جدید و اجرای طرح تحول نظام سلامت ،فعلا از آن بعنوان درمانگاه تخصصی استفاده میگردد.
1-در بهمن ماه 1392 با حضور رؤسای دانشگاه و نماینده محترم مردم جناب دکتر احمدی در مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.
2-این بیمارستان با جداسازی بخش اطفال واحداث بخش سی سی یوبا افزایش تخت های مصوب هم اکنون دارای 50تخت فعال می باشد که دارای واحدهای ذیل میباشد. آزمایشگاه – اتاق عمل – رادیولوژی وسی تی اسکن – دیالیز – بانک خون – اورژانس-بلوک زایمان – بخش جنرال مشتمل بر داخلی وجراحی زنان و مردان،ارتوپدی،مغز واعصاب ،قلب -بخش اطفال-سی سی یو ودرمانگاه تخصصی با حضور پزشکان متخصص داخلی ،جراحی عمومی،زنان و زایمان، اطفال ، رادیولوژیست،روانپزشک و داخلی مغز واعصاب وارتوپد در دو شیفت صبح وعصر میباشد.
لازم به ذکر است که در سال 1395 با نصب و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن در واحد رادیولوژی بیمارستان قدیم ،جذب متخصصین داخلی مغز واعصاب نیز صورت پذیرفت .
پرسنل مجرب و سخت کوش این مرکز با تلاش و پشت کار مثال زدنی ، خدمت به مردم را وجه همت خویش ساخته اند و صادقانه در حوزه ی درمانی با استفاده از امکانات موجود از هیچ کوششی برای خدمت به مردم شهید پرور این خطه فروگذار نکرده اند .
.